Ausztria

Szeretnél közel maradni az otthonodhoz és mégis magas színvonalú, angol nyelvi képzésben részt venni?

Amit a Bécsi Nemzetközi Iskolában ajánlunk:

• Nagyon magas színvonalú oktatást, IB azaz nemzetközi érettségi programlehetőséget.
  • Világszínvonalú zenei és művészeti programot.
  • Bentlakást, modern és szép új környezetben. Segítséget a tanulásban, az iskolai utáni tevékenységek széles skálája garantálja, hogy megtalálod a Neked legjobban tetsző programot és tevékenységet.
  • Globális tanulást, betekintést a világ rangos iskoláinak oktatási programjaiba.
  • Egészséges és aktív életmódot. Az iskola nagy hangsúlyt fektet az egészséges étkezésre és a mindennapi mozgásra, a friss levegőn töltött időre.
  • Kis létszámú osztályokban lehetőség van a személyre szabott oktatásra.
  • Egyénre szabott angol nyelvi korrepetálásra lehetőséget.
  • Projekt alapú oktatást, serkenti a kreativitást és ösztönzi a diákokat arra, hogy részt vegyenek a munkában és az életükbe is be tudják illeszteni a tanultakat.
  • Életen át tartó tanulásra nevelést, cél a lehetőség a folyamatos felfedezésre, megismerésre, fejlődésre, a tudás, a készségek és a lehetőségek folyamatos kibontakoztatásával.