fbpx Egyesült Királyság | Yourway - Iskola külföldön

Egyesült Királyság

• város és területválasztási lehetőség
  • elhelyezés fogadó családnál állami iskolában
  • megérkezéskor tábor Londonban (választható)
  • tantárgy választási lehetőség
  • trimeszter, féléves, vagy teljes tanéves programok
  • fakultatív kirándulási lehetőségek
  • színvonalas angol oktatás

Ha iskolát szeretnél választani, érettségi programot vagy bentlakásos iskolát keresel, akkor nézz körül inkább itt: Egyesült Királyság Prémium Programok

egy tanév (szeptembertől júniusig)  3 350 000 Ft

első félév (szeptembertől januárig)

2 890 000 Ft
 második félév  (januártól júniusig)  2 990 000 Ft
 első harmadév (szeptembertől decemberig)  2 390 000 Ft
 második harmadév (januártól áprilisig)  2 290 000 Ft
 harmadik harmadév (áprilistól júniusig)  1 690 000 Ft
 Iskolaválasztási felár    220 000 Ft
 Tantárgy-választási felár    180 000 Ft
 16 éves kor alatti felár  (14 vagy 15)    200 000 Ft
 Cambridge nyelvvizsga felkészítés és vizsga     120 000 Ft

KÖZÉPISKOLAI PROGRAMOK ANGLIÁBAN

Tölts egy tanévet Angliában és tanulj angol nyelvet anyanyelvi környezetben! Angliát azoknak ajánljuk, akik szeretik a nagy hagyományokkal rendelkező szigetországot, lenyűgözi őket a hely tradicionális szelleme és vonzódnak a brit akcentushoz.

ELHELYEZÉS FOGADÓ CSALÁDNÁL ÁLLAMI ISKOLÁBAN

Egy klasszikus program Angliában kiváló lehetőség arra, hogy közelebbről megismerd az angolok kultúráját, szokásaikat, mindennapjaikat. Partneriskoláink Dél Angliában találhatóak, ahol nemcsak az oktatás színvonala, de az időjárás is kedvezőbb.

Egy Angliában töltött tanév megváltoztatja a gondolkodásmódod, másképp látod a világot mire hazajössz.
középiskolás diák Anglia
"Amit hazahoznék a kultúrából, az a humorérzék. Könnyebb lenne az életünk, ha mi is így tudnánk nevetni magunkon."
középiskolások Angliában

AZ ANGOL ISKOLATÍPUSOK

Háromféle iskolatípus szerepel a középfokú oktatásban: Grammar School, College vagy Sixth Form College.  A Sixth Form College a középiskola utolsó éveit jelenti, és ide olyan tanulók járnak, akik már kiválasztották az egyetemi szakirányukat.  Ne lepődj meg, ha csak 3 tárgyat választhatsz, ezeket viszont alaposan fogjátok körbejárni, sok projektmunkával és otthoni munka segítségével. A tantárgykínálat nagyon változatos, olyan tárgyak jöhetnek szóba, mint angol, irodalom, matematika, földrajz, történelem, biológia, francia, spanyol, számítástechnika, média, művészetek, társadalomismeret, tánc, fizika, dráma vagy üzleti tanulmányok. Az angol diákoknak először a GCSE (General Certificate of Secondary Education) vizsgát kell letenniük 16 éves korukban. A 11. osztályosok az AS vizsgákat teszik le, majd a 12-esek az A-level-t (más néven Advanced level), mely körülbelül egy itteni érettséginek felel meg.

Iskolaválasztás

Ha szeretnéd Te magad kiválasztani, hogy melyik iskolába járnál szívesen, akkor abban is tudunk segíteni. Számtalan, elsősorban dél-angliai iskolával vagyunk partnerkapcsolatban, akik közül kiválaszthatod a neked megfelelőt.

Tantárgyválasztás

Ha van valamilyen tantárgy, amit feltétlenül szeretnél kinn tanulni, akkor jelezd nekünk és alapján keressük majd meg az iskolád.

Fakultatív kirándulási lehetőségek

Akkor sem fogsz unatkozni, ha a fogadó családod éppen otthon marad az iskolai szünetben, vagy a barátaiddal nincs ötletetek, merre menjetek. Ilyenkor csatlakozhatsz a többi cserediákkal közösen szervezett havi kirándulásokhoz, városlátogató utakhoz.

Cambridge nyelvvizsga lehetőség

Ha érettségizni szeretnél, vagy szakmai képzést keresel, esetleg bentlakásos iskolában laknál Angliában, akkor nézz is körül itt: Anglia prémium programok

Az árak tartalmazzák:

• elhelyezést fogadó családnál,
  • beíratást és részvétel biztosítását állami középiskolában (Sixth Form College),
  • személyes kapcsolattartót és segítőt a diák számára külföldön,
  • folyamatos segítségnyújtást, konzultációs lehetőséget Magyarországon a szülők számára,
  • repülőjegyet az oda- és visszaútra,
  • két napos felkészítő tábort a diákok számára kiutazás előtt,
  • egy napos felkészítő napot a szülők számára, korrekt és barátságos ügyintézést az első személyes találkozástól kezdve a hazaútig, sőt még azon is túl:-)
  • Alumni tagságot hazatérés után sok közös programmal!

A JELENTKEZÉS FELTÉTELEI

• 14-18 közötti életkor kiutazáskor
  • alap-közép szint közötti nyelvtudás (Cambridge B1, IELTS 3.0-4.0, TOEFL 57-86)
  • nyitott, érett, érdeklődő személyiség