fbpx Málta | Yourway - Iskola külföldön

Málta

• trimeszter, két trimeszteres és teljes tanéves programok
  • elhelyezés máltai fogadó családoknál
  • brit oktatási modell
  • angol nyelvű oktatás
  • felkészítő szeminárium megérkezéskor
  • 15-18 éves életkor

Teljes tanév fogadó családnál 3 980 000 Ft
Két trimeszter fogadó családnál 3 350 000 Ft
Trimeszter fogadó családnál 2 330 000 Ft

Málta

Türkizkék tenger, ragyogó napfény, kulturális és történelmi örökségben gazdag ország vár Téged, ha ezen a mesés helyen szeretnéd eltölteni középiskolás évedet, vagy trimeszteredet. A meleg mediterrán éghajlatnak, az ősi templomoknak, középkori városoknak és a különleges tájaknak köszönhetően Málta egész évben kedvelt úti cél.

Tanulj angolul ezen a mesés szigeten!
Próbáld ki milyen a helyiek élete, járj középiskolába Máltán!

KÖZÉPISKOLA MÁLTÁN

A középiskolai oktatás a brit modellt követi. A tanév három trimeszterből áll, az oktatás nyelve pedig az angol. Az iskolában lehetőséged lesz választani a természettudományos tantárgyak, matematika, angol vagy egyéb idegen nyelvek, humán és művészeti tárgyak, közgazdaságtan és iskola utáni egyéb tevékenységek közül.

A máltai fogadó családok nagy szeretettel várják otthonukba a külföldi diákokat.

ORIENTÁCIÓS PROGRAM

Máltára történő megérkezéskor egy háromnapos szemináriumon veszel majd részt a többi külföldi diákkal. A szeminárium célja, hogy minél könnyebben beilleszkedjetek az új környezetbe.

Amennyiben szeretnél két éves nemzetközi érettségi programon (IB) részt venni Máltán, akkor keress meg minket, mert tudunk ilyen iskolát is ajánlani.

A JELENTKEZÉS FELTÉTELEI

• angol nyelvtudás B1 szint
  • 15-18 éves korig
  • nyitottság és kíváncsiság a máltai kultúra iránt

AZ ÁRAK TARTALMAZZÁK

• elhelyezést fogadó családnál
  • beíratást és részvétel biztosítását egy máltai középiskolában
  • személyes kapcsolattartót és segítőt a diák számára külföldön
  • folyamatos segítségnyújtást, konzultációs lehetőséget Magyarországon a szülők számára
  • repülőjegyet az oda- és visszaútra,
  • kétnapos felkészítő tábort a diákok számára kiutazás előtt
  • egynapos felkészítő napot a szülők számára
  • felkészítő szemináriumot megérkezéskor
  • korrekt és barátságos ügyintézést az első személyes találkozástól kezdve a hazaútig
  • alumni tagságot hazatérés után sok közös programmal!