Októberi webinárunkon az Egyesült Államok egyik legjobb bentlakásos iskolájának képviselőjével Katrinával és Lacival beszélgettünk. Laci a 2019-20-as évet töltötte az iskolában. 

A webinár esemény felvétele megtekinthető Youtube csatornánkon. 

Az iskoláról 

Utah államban, a Sziklás hegység lábánál helyezkedik el, az Egyesült Államok egyik legjobb bentlakásos iskolája. Gyönyörű fekvése és az iskola saját sípályája mellett a kiscsoportos és projekt alapú oktatásra helyezett hangsúly miatt is érdemes kiemelni.

16 emelt szintű tantárgy (AP), 12 fős csoportlétszámok és 100 % egyetemi felvételi arány. 

A szabadidős tevékenységek: snowboard, sí, lovaglás, baseball, atlétika, tenisz, röplabda, kosárlabda, pom-pom tánc, golf, foci, tánc, korcsolya, BMX, sziklamászás, kajak, vita óra, 3D dizájn, video játék dizájn, robotika, repülés, aikido, gitár, dob, zongora, hegedű, fotózás, kerámia, rajz, festés, színház, színjátszás, diákönkormányzat, de bármi amivel a diákok foglalkozni szeretnének, elérhető. 

Nézzétek meg az iskola bemutatkozó filmjét itt: 

Ha érdekel az iskola és a YOURWAY irodán keresztül igénybe vehető kedvezmények, akkor keress meg minket MOST