Középiskola külföldön

Érdemes nyomon követni honlapunkat, ahol a hetente megrendezésre kerülő webinárok témáját és időpontjait láthatjátok. 

Igyekszünk minél érdekesebb és sokszínűbb vendégeket hívni, hogy minél többféle lehetőség közül választhassatok. Webinársorozatunk célja, hogy minél átfogóbb képet kapjatok arról, milyen azok a külföldi iskolák, ahova segítségünkkel eljuthatnak diákjaink. Sokszor az ott tanuló, diákjaink is bejelentkeznek és ők is megosztják tapasztalataikat. 

Partneriskoláink kedvezményeket ajánlanak a YOURWAY irodákon keresztül jelentkező diákok számára. Keress meg minket és segítünk a jelentkezési folyamat lebonyolításában a sikeres felvétel és a kedvezmények érdekében! 

Ha nem tudsz részt venni valamelyik webináron, de érdekel az iskola, akkor is érdemes regisztrálni, mert a felvételt utólag elküldjük neked. 

 

Webinárok a közeljövőben: 

 

október 22: Bentlakásos iskola USA, Wasatch Academy bemutatkozik 

Bővebb információ és jelentkezés itt

október 29. Középiskolai tanév vagy érettségi Németországban

Bővebb információ és jelentkezés itt

november 4. Boston közelgése, nyüzsgő diákélet, népszerű partneriskolánk a Thornton Academy

Bővebb információ és jelentkezés itt