Középiskolai tanév az Amerikai Egyesült Államokban

Bentlakásos középiskola Amerikában, egyetemi tanulmányokat megalapozó 'boarding school'

Magániskolai program USA

Hogy miért magániskola? 

  • mert nem mindegy, hogy melyik iskolában folytatod a tanulmányaid Amerikában
  • mert fontos az oktatás színvonala
  • mert szeretnél egy összetartó nemzetközi közösség része lenni, biztonságos, támogató környezetben
  • mert szeretnéd versenyképes nemzetközi egyetemen folytatni a tanulmányaid
  • mert szeretnél egy lépéselőnyt szerezni már most
  • mert van egy álmod és mindent megteszel, hogy valóra válthasd

Ha magadra ismersz, itt a helyed. Segítünk neked bekerülni egy rangos magániskolába Amerikába. Megkeressük a számodra legjobban megfelelőt, bejuttatunk, gondoskodunk a vízumodról, felkészítésedről, kiutazásodról és arról, hogy választásodat nem fogod megbánni. Garantáltan a legjobb döntésed lesz, amiben mind mi mind az iskola ott leszünk melletted és segítünk abban, hogy a legtöbbet kihozzad magadból. 

Azoknak ajánljuk, akik szeretnének alaposabb tudást szerezni valamilyen tudományterületen (pl. programozás, üzleti tudományok, orvosi pálya, robotika), művészeti ágban (zene, tánc, film) vagy sportban (kosárlabda, jégkorong, amerikai foci, úszás, balett, stb.). 

Az amerikai magániskolák függetlenségének köszönhetően sokszor valamilyen területre specializálódnak és ezen a területen az átlagos középiskolákhoz képest kiemelkedő színvonalú képzést nyújtanak. Ezek a középiskolák sokszor szoros kapcsolatban vannak egyetemekkel, ahová célirányosan készítik fel diákjaikat. 

Bentlakásos iskola USA

Legtöbb magániskolánk bentlakásos, de vannak olyanok, melyek vállalnak fogadó családos elhelyezést is. Egy bentlakásos iskolában egy közösség tagjává válsz, különböző országokból érkező diákokkal élsz majd együtt, ahol a tanárok is a kampuszon laknak családjukkal. Segítenek neked, hogy ne érezd magad magányosan egy percig sem. Rengeteg programlehetőséget kínálnak iskola után és hétvégéken is, ez az a hely, ahol biztosan nem fogsz unatkozni!

A jelentkezés feltételei

  • legalább középfokú angol nyelvtudás
  • legalább jó átlag az elmúlt két éves bizonyítványban
  • globális világszemlélet
  • széles érdeklődési kör, nyitottság

Egy életre szóló lehetőség

Egy amerikai boarding school-ban töltött tanév megalapozza a jövődet. Az itt végzett diákok a világ legjobb egyetemein folytatják tanulmányaikat és válnak később a világ vezető embereivé művészeti, politikai vagy gazdasági pályán. 

Jelentkezz Te is és váltsd valóra az álmod! 

Ha szeretnél inkább fogadó családnál lakni és állami iskolába járni, akkor nézz köröl itt: USA klasszikus program

Árak

Az árak függenek a jelentkező profiljától, tehetségétől, szorgalmától és szociális helyzetétől. 

Tandíjak már 15 000 USD-tól / 4 000 000 Ft-tól

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

Tanulj külföldön!

Gyere el hozzánk és találjuk meg a hozzád illő programot!

JELENTKEZZ MOST!