NYÍLT NAP ÉS BESZÉLGETÉS ÖREGDIÁNKJAINKKAL

A jelentkezési időszak utolsó nyílt napjára várjuk az érdeklődő családokat.

Ha gondolkodsz azon, hogy egy tanévet, félévet, vagy akár pár hónapot külföldön tölts középiskolásként, akkor mindenképpen gyere el hozzánk. Remek alkalom arra, hogy jobban megismerd a lehetőségeket, jelentkezési feltételeket és a határidőket.

Ráadásul öregdiákjaink élőben beszámolnak saját élményeikről, tapasztalataikról. Őszintén válaszolnak minden feltett kérdésedre.

Angol, német, francia, spanyol, dán, svéd, holland nyelvterület érdekel? Szeretnél megtanulni egy nyelvet és közben életre szóló barátságokat kötni? Akkor gyere el és hallgasd meg diákjaink beszámolóját a beilleszkedésről, honvágyról, kulturális különbségekről, iskolai életről, utazásokról, esetleges nehézségekről és arról, hogyan formálta át őket a külföldön töltött tanév!

Kérlek, hogy részvételi szándékod előre jelezd, várunk szeretettel!