fbpx Beszámolók | Yourway - Iskola külföldön
Szülő

Annie, Vince édesanyja

"Önálló, céltudatos, magabiztosabb,  jobb emberismerő, beszédesebb lett. "

Szülő

Judit, Ádám édesanyja

"Sokkal magabiztosabb fellépés, önellátási és alkalmazkodási képesség."

Flávia élménybeszámolója

"Ne hasonlítsd magad senkihez csakis saját magadhoz és mindig próbálj jobb és jobb lenni. Tűzd ki a céljaidat, álmaidat, és dolgozz keményen értük. "

Robi beszámolója

Robi egy szemesztert töltött az Egyesült Államokban cserediákként.

Beni

Beni Arkansasban, egy óriási farmon töltötte a tanévet. Lovaglás iránti szeretete miatt választotta őt egy fogadó család, akiknek saját lovai voltak és rendszeresen rodeóztak. Beni hamar megtanulta ezt a műfajt és komoly sikerei lettek a rodeókon.

Jázmin beszmolója USA

Az Amerikában kint töltött évem egy felejthetetlen élmény, amit mindenkinek meg kell tapasztalni ahhoz, hogy tudja mennyire meghatározó ez valaki életében.

Diák

Video: mi volt számodra a legnagyobb hozadéka a programnak?

Diákjainkat kérdeztük, hogy számukra mi volt a külföldi programjuk legnagyobb tanulsága?

Video: Kanadai élmények

Diákjainkkal a kanadai élményeikről beszélgettünk

VIDEO: Beszélgetés diákokkal az USA klasszikus programról

Az amerikai klasszikus programban részt vett diákjainkkal beszélgettünk. Nézzétek meg a velük készült videót!